آموزش قرار دادن فهرست در بخش فوتر

قسمت پنجم آموزش قالب فروشگاهی ووکامرس زنبیل رو براتون قرار دادم ، که توی این ویدیو قصد داریم که بهتون آموزش بدیم که چه جوری توی فوتر فهرست مورد نظرتونو قرار بدید و...
آموزش قرار دادن فهرست در بخش فوتر
آموزش قرار دادن فهرست در بخش فوتر

آموزش قرار دادن فهرست در بخش فوتر قسمت پنجم آموزش قالب فروشگاهی ووکامرس زنبیل رو براتون قرار دادم ، که توی این ویدیو قصد داریم که بهتون آموزش بدیم که چه جوری توی فوتر فهرست های مورد نظرتون رو قرار بدید و به اون ابزارک عنوان مورد نظرتون رو بدید و اینکه چقد از فضای فوتر رو اشغال کنه که متناسب با کار و سلیقه خود میتونید تغییرش بدید و سعی کنید عنوان های کاربردی ای و همچنین فهرست های خوبی رو قرار بدید که بعد از دیدن این ویدیو فهرست های توی فوتر در قالب فروشگاهی ووکامرس زنبیل رو میتونید به خدمات رسانی به مشتریان و دسترسی سریع  و راهنمای خرید از سایت رو  به راحتی تغییر بدید توی این ویدیو به یه سری نکات ریز و طلایی اشاره شده که بتونید فهرست مورد نظرتون برای جشنواره های مختلف و و اینکه لینک بشن به برگه ی مورد نظرتون و همچنین قرار دادن برگه یا نوشته های سایت خودتون رو توی بخش فوتر قرار بدید و عنوان های ابزارک های فوتر رو تغییر بدید و از طریق فروشگاه اینترنتی خود محصولاتتون رو به فروش برسونید امیدوارم که آموزش هامون مورد پسندتون واقع بشن و بتونید برای قالب فروشگاهی ووکامرس زنبیل تنظیمات مربوطه رو انجام بدید همیشه کانال تلگرام و سایت گروه طراحی آوین رو چک کنید تا از قسمت های بعدی آموزش مطلع باشید و بتونید بدون دانش کد نویسی یک سایت فروشگاهی حرفه ای داشته باشید ما توی قالب فروشگاهی ووکامرس زنبیل سعی داشتیم که یک پنل فارسی و حرفه ای در اختیار کاربران قرار بدیم که به راحتی بتونن سایت فروشگاهی ووکامرس خودشون رو طراحی کنند . بعد از دیدن این ویدیو ی آموزشی اگر سوالی داشتید از طریق سیستم تیکت گروه طراحی آوین میتونید اقدام کنید.

آموزش قرار دادن فهرست در بخش فوتر در ویدیو ی آموزشی زیر :

دسته بندی
آموزش ویدیویی

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی