افزونه مکان یاب ووکامرس

همیشه پرکردن فرم آدرس تو سایت های فروشگاهی واقعا حوصله ی آدمو سر میبره ما با این افزونه به شما این امکان رو میدهیم که به مشتریانتون توی پر کردن فرم آدرس کمک کنید و در بخش فرم تسویه حساب
مکان یاب برای ووکامرس
مکان یاب برای ووکامرس

افزونه مکان یاب افزونه ای کاربردی برای فروشگاه ووکامرس
همیشه پرکردن فرم آدرس تو سایت های فروشگاهی واقعا حوصله ی آدمو سر میبره ما با این افزونه به شما این امکان رو میدهیم که به مشتریانتون توی پر کردن فرم آدرس کمک کنید و در بخش فرم تسویه حساب زمانی با استفاده از نقشه گوگل مپ با یک کلیک بتونن آدرس رو مشخص کنند.

مهمترین مزیت این نقشه این است که آدرس روی گوگل مپ توی بخش سفارشات مدیریت سایت نمایش میده که با استفاده از اون پیک موتوری ها واقعا توی پیدا کردن آدرس دچار سردرگمی نمیشن. مخصوصا توی شهر های بزرگ که پیدا کردن آدرس برای پیک موتوری واقعا سخت هستش .
این افزونه یک افزونه کاربردی برای سایت های فروشگاهی ووکامرس است. کارکرد افزونه به این صورت است که در فرم تسویه حساب ووکامرس یک نقشه اضافه می شود و مشتری میتواند آدرس خود را روی نقشه به صورت دقیق مشخص کند.

این افزونه بسیار مناسب کسانی است که محصولات خود را با پیک موتوری ارسال میکنند و پیک به آسانی با توجه به نقشه مقصد رو سریع تر از همیشه پیدا خواهد کرد. در ضمن وقتی که آدرس روی نقشه مشخص شد بصورت خودکار فیلد های آدرس هم پر میشه و شهر و استان و خیابان در فرم پر بصورت خودکار پر میشه.
امکانات افزونه مشخص کردن آدرس روی نقشه
امکان تغییر مکان نقشه در فرم
امکان تغییر عکس لوکیتور به عکس دلخواه
امکان تغییر ابعاد نقشه
امکان تغییر زوم نقشه
ارسال نقشه از طریق ایمیل به مدیر
نمایش نقشه در صفحه سفارشات
تعیین خودکار شهر و خیابان با جا به جایی لوکیتور
این افزونه بسیار سبک و کم حجم بوده و نصب آن بسیار ساده است و با اکثر قالب های فروشگاهی ووکامرس سازگار است. اسکرین شات زیر مربوط به کارکرد افزونه در قالب فروشگاهی ووکامرس زنبیل است.

مکان یاب برای ووکامرس
دسته بندی
محصولات ما

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی