اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل

برای فروشگاه اینترنتی خود با هزینه کم اپلیکیشن اندروید طراحی کنید تا با فروش بیشتری مواجه شوید و با انتشار اپلیکیشن در بازار و مایکت فروش خود را چند برابر کنید و ...
اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل
اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل

اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل
توجه داشته باشید که سورس اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل  در اختیار خریدار قرار نخواهد گرفت و پس از خرید طبق فایل آموزشی داخل پکیج اطلاعات کاربر دریافت و فایل apk قابل انتشار در مارکت های اندروید برای کاربر ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید که شخصی سازی در اپ در صورت مقدور بودن انجام خواهد شد و اگر نیاز به شخصی سازی دارید ابتدا در تلگرام لیست تغییرات مورد نیاز خود را ارسال کرده و پس از هماهنگی اقدام به خرید کنید. مورد بعدی اینکه اطلاعات کاربران در دیتابیس ما ذخیره شده و در صورت آپدیت شدن اپ و اضافه شدن امکانات و رفع مشکلات ، ورژن جدید مجددا برای تمام خریداران قبلی ارسال خواهد شد. اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل اطلاعات را از دیتابیس میگیرید و تغییراتی که در سایت اعمال کنید در اپلیکیشن هم تغییر میکند تغییراتی نظیر تغییر قیمت ، تغییر عکس نگاره محصول ، تغییر توضیح محصول ، و هم چنین تغییر تصاویر گالری محصول ووکامرسی و از طریق اپلیکیشن هم کاربرانتان میتوانند خرید خود را انجام دهند .اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل دارای ظاهری فوق العاده زیبایی می باشد که با دیدن تصاویر زیر متوجه چشم نواز بودن اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل میشید . اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی دارای منوی میباشد که لوگو نیز در آن قسمت قرار داده شده است و دارای اسلایدر میباشد که از پنل می تونید اسلایدر ها رو تغییر دهید . در صورت سوال یا درخواست از طریق سیستم تیکت گروه طراحی آوین اقدام کنید .

اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل

اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل
اپلیکیشن اندروید ووکامرس قالب فروشگاهی زنبیل
دسته بندی
محصولات ما

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی