رونمایی از لوگو آوین

گروه طراحی آوین ابتدا با لوگوی زیر شروع به کار کرد و آیکون اختصاصی ای نداشت و از همان لوگو به عنوان آیکون نیز استفاده میکرد که از لحاظ برند سازی ...

گروه طراحی آوین ابتدا با لوگوی زیر شروع به کار کرد و آیکون اختصاصی ای نداشت و از همان لوگو به عنوان آیکون نیز استفاده میکرد که از لحاظ برند سازی این یک ضعف محسوب میشد که با مشورت های اعضای تیم تصمیم به تغییر لوگو را گرفتیم که توی این پست از لوگو جدید نیز رونمایی میکنیم

که بعد از گذشت زمانی تصمیم به طراحی لوگوی اختصاصی نمود که دارای لوگو و آیکون اختصاصی هست که برای لوگو تایپوگرافی انجام شده و آیکون هم در لوگو کنجانده شده است که توی آیکون نماد عقاب دیده میشود که اگر بیشتر دقت کنید آ اول آوین رو هم میبیند که در زیر لوگو و آیکون جدید مون رو قرار میدیم .

اگر شما هم قصد تغییر لوگو یا طراحی لوگو و برند سازی دارید میتوانید در صفحه اصلی از بخش تخصص های ما / لوگو ها میتونید نمونه لوگو ها رو ببینید و سفارش دهید .

دسته بندی
اخبار

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی

پست های مرتبط