طراحی اپلیکیشن اندروید

امروزه اپلیکیشن های موبایل در کسب و کار بخش جدایی نا پذیری هستند .که همه ی کسب و کار ها چه کارگاه های کوچک چه شرکت های بزرگ برای ارائه خدمات خود میتوانند از اپلیکیشن اندروید ....
طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید امروزه اپلیکیشن های موبایل در کسب و کار بخش جدایی نا پذیری هستند .که همه ی کسب و کار ها چه کارگاه های کوچک چه شرکت های بزرگ برای ارائه خدمات خود میتوانند از اپلیکیشن اندروید استفاده کنند . سایت یکی دیگر از راه های کسب درآمد اینترنتی می باشد ولی خب چون امروزه بیشتر مردم با موبایل خود سرچ میکنند و به خدمات مورد نظرشان می رسند یا باید سایتی داشته باشید که در حالت موبایل به بهترین شکل به نمایش در آید یا اینکه با داشتن یک اپلیکیشن اندروید یا ios جذب مشتری نمایید . امروزه اغلب پرداخت ها و کار ها توسط موبایل انجام می شود اگر چند سال پیش رو به خاطر بیاورید کاملا با پیشرفت کارهای اینترنتی در ایران متوجه می شوید که دیگر پرداخت قبوض و غیره به صورت فیزکی انجام نمیشود و کار مردم را راحت کرده اند . اپلیکیشن اندروید برای پیشرفت و توسعه کار و تبلیغات بهترین گزینه می باشد . همچنین با اپلیکیشن اندروید و ios به مشتریان بیشتری دست پیدا میکنید که برای مثال تاکسی های آنلاین و همچنین فروشگاه های اینترنتی که خودتان چگونه با آنها آشنا شده اید .

طراحی اپلیکیشن اندروید
دسته بندی
تخصص ها

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی