طراحی گرافیک

گرافیک از واژهٔ یونانی graphikos است و به معنای آنچه است که مربوط میشود به طرح یا طراحی کردن و یا نقشه ای از کشیدن یک تصویر را گرافیگ میگویند . طراح گرافیست شخصی است که ...
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک از واژهٔ یونانی graphikos است و به معنای آنچه است که مربوط میشود به طرح یا طراحی کردن و یا نقشه ای از کشیدن یک تصویر را گرافیگ میگویند .
طراح گرافیست شخصی است که برای انجام ارتباط تصویری سفارش تعیین شده در وهله ی اول سعی می کند تا سفارش را کامل بشناسد و بعد با استفاده از توانایی های ذهنی و خلاقیت شان سعی میکنند تا با طراحی یا عکسی سفارش را با تصاویر و حروف به مخاطب انتقال می دهد .
گروه طراحی آوین با طراحی گرافیکی سعی دارد تا سفارش ها را کامل بشناسد و بعد با استفاده ار هنر و خلاقیتش پوستر و بنر و سفارش های مختلفی رو قبول کند و آنها را انجام دهد
تخصص های گرافیکی گروه طراحی آوین
طراحی لوگو
• طراحی پوستر
• طراحی بنرهای اینترنتی
• طراحی ست اداری
طراحی گرافیکی سایت
• زیبا سازی ظاهر سایت های مختلف

طراحی گرافیک
دسته بندی
تخصص ها

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی