قالب وردپرس شرکتی و فروشگاهی فردا | گروه طراحی آوین

همه شرکت ها برای معرفی خدمات و کالاهای خود نیاز به یک سایت دارند
قالب وردپرس شرکتی و فروشگاهی فردا | گروه طراحی آوین
قالب شرکتی و فروشگاهی فردا

قالب وردپرس شرکتی و فروشگاهی فردا | گروه طراحی آوین همه شرکت ها برای معرفی خدمات و کالاهای خود نیاز به یک سایت دارند تا در آن به معرفی شرکت و قرار دادن نمونه کار ها و … بپردازند. قالب های شرکتی و چند منظوره بسیاری نیز معرفی شده اند که اکثرا فارسی شده نمونه خارجی یک قالب بوده و تقریبا تمامی قالب ها دارای یک ظاهر یکسان هستند. اما قالب شرکتی فردا طراحی کاملا فارسی و ایرانی داشته و کاملا مطابق با نیاز شرکت های ایرانی و برطرف کردن نیاز های یک شرکت به سایت را در قالب وردپرس شرکتی فردا طراحی شده است. همچنین این قالب از لحاظ ظاهر و نوع طراحی نیز کاملا با سایر قالب های شرکتی متفاوت بوده و دارای ظاهری خاص میباشد که نمونه های آن بسیار کم هستند.که قالب وردپرس شرکتی و فروشگاهی فردا | گروه طراحی آوین سعی داشته که قالب را متناسب با سلایق ایرانی طراحی کرده و این قالب دارای فروشگاه اینترنتی نیز هست که میتوانید توی دموی قالب تمامی قسمت های قالب رو میتونید ببینید و برای خودتان سایتی طراحی کنید .
از امکانات قالب چند منظوره فردا میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
قالب دارای پنل تنظیمات کاملا فارسی با امکانات فراوان است و همچنین تغییرات جزئی در قالب برای شما کاملا رایگان انجام میشود.
قابیلت تعویض عکس هدر به هر عکس دلخواه
رنگبندی بی نهایت از داخل پنل تنظیمات ( تغییر رنگ بندی رایگان نیز انجام میشود.)
بسته نصب سریع توسط افزونه duplicator (نصب سایت کاملا شبیه به نسخه اصلی فقط در دو دقیقه )
دارای صفحه های : معرفی محصول بصورت کاتالوگ ، معرفی شرکت ، اعضای شرکت ، فروشگاه اینترنتی محصولات ، گالری تصاویر ، سوالات متداول و …
پشتیبانی از افزونه صفحه ساز ویژال کامپوزر
پشتیبانی کامل از فروشگاه ساز ووکامرس
پشتیبانی از WPML برای سایت های چند زبانه

قالب وردپرس شرکتی و فروشگاهی فردا | گروه طراحی آوین
دسته بندی
محصولات ما

گروه طراحی آوین فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب و تجارت الکترونیک و طراحی لوگو آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا گروه طراحی آوین بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین اپلیکیشن اندروید فعالیت خود را ادامه بدهد. در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند. در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

گروه طراحی آوین در سال 1393 شروع به فعالیت کرده و نشستی شنیست شیمست نشسنی سشنتیشنتی