پشتیبان

پشتیبانی حرفه ای

تیم ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات و اشکالات شما کاربران عزیز است، فقط کافی است یک تیکت ایجاد کرده و منتظر پاسخ ما باشید.


ارسال تیکت »

عضویت آسان

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت بهرمند شده و از تمامی اخبار سایت با خبر شوید، عضویت در سایت بسیار آسان بوده و فقط در چند ثانیه تکمیل خواهد شد.


عضویت در سایت »


آخرین اخبار سایت

سوالات متداول و آموزش های قالب

سوالات متداول و آموزش های قالب در فرمت های مختلف داخل کانال تلگرام گروه طراحی آوین قرار میگیرد. همچنین اطلاعیه ها ، آموزش رفع مشکل ها و ... نیز در داخل کگانال تلگرام اعلام میشود. حتما عضو کانال تلگرام بشید. لینک کانال : https://t.me/avintarhtheme

قوانین و شرایط پشتیبانی

قوانین و شرایط پشتیبانی پشتیبانی رایگان یعنی راهنمایی و توضیحات لازم در رابطه با امکانات قالب جهت استفاده خریدار از محصول خریداری شده میباشد. نصب پوسته های گروه طراحی آوین بر روی سایت های خام مانند دمو رایگان می باشد ، ولی برای کسانی که سایت از قبل دارند و می خواهند که فقط قالب را برای انها نصب کنیم هزینه جداگانه دارد. به درخواست های پشتیبانی که به غیر از سیستم تیکتینگ ارسال شود از جمله تلگرام و اس ام اس یا ایمیل شرکت ترتیب اثر داده نخواهد شد. حداقل زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی 24 الی 72 ساعت کاری میباشد.و به درخواست های خارج از -ساعات کاری و روز های کاری در ساعت و روز کاری پیش رو پاسخگویی خواهد شد.ساعات پاسخگویی و کاری واحد پشتیبانی همه روزه 10:00 تا 15:00 و پنجشنبه ها 10 الی 12 میباشد. هرگونه درخواست مبنی بر تغییرات قالب جزو خدمات سفارشی سازی قالب محسوب شده و این موارد بعد از بررسی و تایید واحد فنی مبنی بر امکان بودن و یا نبودن تغییرات درخواستی با اخذ هزینه و زمان کاری لازم امکان پذیر میباشد. خریدار گرامی قوانین وضع شده توسط گروه طراحی آوین بطور کامل شرح داده شده، از این رو اقدام به خرید محصولات گروه طراحی آوین به منزله ی قبول تمام قوانین وضع شده میباشد. خریدار قالب برای دریافت پشتیبانی باید در ابتدای هر تیکتی که ارسال میکند دسترسی هاست و ورود به وردپرس و همچنین کد سفارش خود را ارسال نماید تا پشتیبانی برای خریدار انجام شود.