avin-post-img-lucky-wheels

افزونه گردونه شانسLucky Wheel

افزونه گردونه شانس ووکامرس به کاربران در قبال وارد کردن اطلاعات ایمیل آنها ، یک کدتخفیف به صورت شانسی و رندوم هدیه میدهد.این یکی از راه های جمع آوری ایمیل های کاربران است که در بحث ایمیل مارکتینگ که جدیدا بسیار مورد توجه و اهمیت قرار گرفته، مهم است.

گردونه شانس

این افزونه کد هدیه را به ایمیل کاربران هم ارسال می کند.

کاربران هم پس از دریافت کد تخفیف می توانند از آن برای خرید از فروشگاه شما و گرفتن تخفیف استفاده کنند.هر زمان که کاربران از گردونه شانس استفاده می کنند یک کد تخفیف اختصاصی دریافت می کنند و کدهای تخفیف هر کاربر منحصر به فرد است.

مقدار درصد تخفیف هر قسمت از گردونه را مدیر سایت مشخص میکند.

ایمیل

امکانات افزونه گردونه شانس

1. امکان تغییر نوع اجرای گردونه به صورت پاپ آپ یا با استفاده از کلیک کاربر: افزونه گردونه شانس به صورت یک پاپ آپ کوچک در گوشه ای از صفحه نمایش به کاربر نمایش داده می شود که با کلیک روی آن ، پنجره ی گردونه شانس باز می شود البته می توانید انتخاب کنید که مشتریان گردونه را با کلیک روی آن باز کنند یا بطور خودکار ظاهر شود.

2. تغییر موقعیت گردونه در هر صفحه:موقعیت پنجره پاپ آپی که در روی صفحه نمایش ظاهر می شود شامل 6 نوع بالا سمت چپ ، بالا سمت راست ، پایین سمت چپ ، پایین سمت راست ، سمت چپ میانی و سمت راست میانی است که در تنظیمات قابل تغییر است.

3. تعیین فواصل زمانی چرخش: گردونه شانس را می توان به راحتی سفارشی سازی کرد و زمان بین چرخش برای هر ایمیل را هم معین کرد ، یعنی تنظیم کنید کاربر هر چند ساعت یکبار با ایمیلش بتواند شانس خود را برای دریافت هدیه از گردونه امتحان کند.

4. تغییر رنگ،برچسب ها،متن و سایر ویژگی های گردونه: افزونه گردونه شانس ووکامرس کاملا قابل سفارشی سازی است. از تغییر رنگ دایره شانس تا تغییر متن دکمه ها ، رنگ پس زمینه ، رنگ خودکار ، توضیحات گردونه ، برچسب هر قطعه از گردونه و پیکربندی متنی که حاوی کد هدیه برای کاربران ایمیل می شود و همه قسمت های دیگر…

5. تعیین مدت چرخش چرخش گردونه : مدت زمان چرخاندن چرخ قبل از متوقف کردن را انتخاب کنید.

6. رنگ خودکار : می توانید اجازه دهید پلاگین خودکار رنگ هر قطعه را انتخاب کند.

7. اختصاص صفحات :شما می توانید مشخص کنید که این گردونه شانس در کدامیک از صفخات سایت برای کاربران شما نمایش داده شود.

8. امکان ارائه کد تخفیف درصدی یا یک کد هدیه با مبلغ خاص

و امکانات دیگر

پیکربندی احتمالات برنده شدن در گردونه شانس برای هر قسمت از و خانه از این گردونه باید به صورت درصد توسط مدیر سایت مشخص بشه، دقت کنید مجموع درصد احتمال کل قسمت های گردونه باید برابر 100% بشود.

افزونه های کاربردی و ضروری ووکامرس و فروشگاه اینترنتی خود را از اینجا پیدا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ