avin-post-img-instagram

امروز اینستاگرام اولین شبکه ای است که به اسم شبکه مجازی به ذهن همه خطور میکند طوری که برای همگان به سرگرمی تبدیل شده است و تقریبا کسی نیست که از این فضا استفاده نکرده باشد. حالا به نظرتون اتصال سایت به اینستاگرام میتونه روی سئو سایتمون اثر اداشته باشه؟اگه آره چطور؟ همراه این مقاله ما براتون توضیح میدهیم که چطور از اعتبار این غول برای افزایش بازدیدسایت خودتون استفاده کنید.

اتصال سایت به اینستاگرام

اتصال سایت به اینستاگرام

نکته اول اتصال سایت به اینستاگرام اینه که شما باید بین سایت و اینستاگرام خودتون لینک داشته باشید حالا چطور؟

  • بااتصال سایت به اینستاگرام گوگل متوجه می شود که شما در فضای مجازی فعالیت داشته اید و اعتبار بیشتری برای وب سایت شما در نظر میگیرد.
  • اگر اینستاگرام لینک شده شما خود اعتبار بالایی داشته باشه سئو سایت و اعتبار سایت شما برای گوگل بیشتر میشود.
  • اگر بتوانید در فضای مجازی خود را یک برند معرفی کنید و به نوعی از بحث برندینگ استفاده کنید گوگل شما را برند می شناسد و قطعا جایگاه خوبی به شما می دهد.
  • برعکس اگر از سایت خود نیز به کلیه فضاهای مجازی خود لینک بزنید گوگل به شما اعتبار بیشتری را اختصاص میدهد.برای اینکار می توانید از افزونه fsposter استفاده کنید.

این نکته یادتان باشد برای گوگل نوآوری مهم است یعنی شما اگر بتوانید کاری کنید که بقیه انجام نداده اند می توانید به خواسته ی خود برسید پس خلاق باشید.

پیشینه خود را به گوگل نشان دهید.

  1. ممکن است شما از قبل در اینستاگرام فعال بوده باشید فروشگاه داشته و کارهای مارکتینگ انجام داده باشید ولی سایت نداشته باشید و وقتی سایت بزنید و از اینستاگرام خود در بیو و هم چنین در igtv اینستاگرام لینک بدهید.می توانید به گوگل نشان بدهید که شما در اینستاگرام فعال هستید.
  2. در حالت دوم ممکن است شما هم سایت داشته باشید و هم در اینستاگرام فعالیت و دنبال کننده هایی قابل قبول داشته باشید در این صورت نیز گوگل اعتباری دوچندان برای شما در نظر خواهد گرفت.

توسعه برندینگ تاثیرگذار بر دامنه سایت

چنانچه سعی کنید در اینستاگرام خودتون یک برند را توسعه دهید و خودتون را با برند معرفی کنید گوگل شما را می بیند و شما را یک شرکت یا یک برندتلقی میکند که از کسب و کار خوبی برخوردار است. پس گوگل ارزش دامنه شما را بالا می برد یعنی به (da(domain authority سایت شما اضافه می کند. در این حالت دامنه شما مهر تایید گوگل را به عنوان یک کسب وکار برند دارد که در سئو آن موثر است.

تعامل اجتماعی بیشتر به معنای ترافیک و پیوندهای بیشتر است

با اتصال سایت به اینستاگرام شما می توانید یک پیج اینستای با اعتبار داشته باشید که از ترافیک خوبی برخوردار است،دنبال کننده ها و افرادی که از پیج شما بازدید میکنند تعداد بالایی دارند وشما نیز لینک سایت خود را در پیج خود قرار دهید قطعا کاربران به سایت شما سر می زنند در این شرایط ترافیک سایت شما افزایش می یابد.

متن ALT عکس

یک قابلیت جدید که وارد دنیای اینستاگرام شده است متن های آلت است که روی عکس ها زده می شود که این قابلیت باعث شود عکسی که شما از آن استفاده کرده اید، در لیست عکس های گوگل قرار گیرد. که یکی از روش هایی است که بدون لینک بتوانید خود را به گوگل نشان دهید.که یکی از پل های اتصال سایت به اینستاگرام است که می تواند به بهینه شدن سایت شما نیز کمک کند شاید اینستاگرام رابطه مستقیمی با سئو و گوگل نداشته باشد ولی پل های ارتباطی به وجود آورده است که بتوانید سایت خود را سئو کنید.

از طرفی دقت کنید این عکس ها محتوی تکراری سایر پیج ها نباشد زیرا گوگل در سال جدید به شدت با محتوی و عکس تکراری برخورد خواهد کرد.و سایت شما را ضعیف جلوه خواهد داد.

شما از هر راهی که بتوانید به گوگل نشان دهید که فعالیت بالایی در فضای مجازی دارید گوگل نیز به شمابرای دیده شدن کمک خواهد کرد.. شبکه های مجازی زیادی علاوه بر اینستاگرام وجود دارد که لینک سایت شما به کلیه اکانت های خود در این شبکه ها به شرط فعالیت در آن شبکه به راحتی می تواند بهتر از هر ابزاری سئو سایت شما و افزایش ترافیک آن را تضمین کند.

به این محتوی امتیاز دهید

ارسال پاسخ