avin-post-img-product

وارد کردن اطلاعات محصول علاوه بر فیلدهای پیش فرض موجود در ووکامرس با استفاده از افزونه «Extra Product Options» انجام میشه که می تونه اطلاعات اضافی خاص و کاملی را برای محصولات شما در صفحه آنها نمایش بده تا کاربران به راحتی و با علم به توضیحات محصولات را خریداری کنند.

افزونه اطلاعات محصول Extra Product Options

معرفی افزونه اطلاعات محصول در ووکامرس :

بدون شک ذکر ویژگی های متفاوت و بسیاری از محصولات توجه مشتریان شما را بیشتر جلب می کند. افزونه «فیلدهای اضافی محصول در ووکامرس» بهترین افزونه معرفی محصولات در وردپرس است.

افزونه اطلاعات اضافی محصول ووکامرس Extra Product Options

شما حتی می توانید با افزونه Extra Product Options محل قرارگیری فیلدهایی که ساخته اید را تعیین نمایید. این افزونه امکاناتی از قبیل پشتیبانی کاملی از چک باکس ها ، دکمه های رادیویی ، نواحی متنی ، آپلودر و انتخاب گر تاریخ ، رنگ و بازه دارد.

نکته: تاریخ نگار این افزونه میلادی می باشد.

ویژگی های کلیدی افزونه:

اعتبارسنجی فیلدها

اعتبارسنجی فیلدها

نمایش یا عدم نمایش در قسمت های دلخواه شما

نمایش یا عدم نمایش در قسمت های دلخواه شما

اضافه کردن فیلد های آپلود فایل

اضافه کردن فیلد های آپلود فایل

گزینه های پیشرفته یک ظاهر طراحی شده


گزینه های پیشرفته یک ظاهر طراحی شده

گزینه های پیشرفته قیمت گذاری

گزینه های پیشرفته قیمت گذاری

با استفاده از این افزونه می توانید نمایش های متفاوتی را برای توضیح محصولات خود انتخاب کنید.و برای نمایش جزییات کالا و محصول خود بخش های متفاوتی را در کنار آن ایجاد کنید.و یک ظاهر طراحی شده پیشرفته برای نمایش محصولات خود ترتیب دهید.

برای ویرایش و اعمال تنظیمات حرفه ای و کامل تر در زمینه های مختلف ووکامرس،تنظیمات فروش، حمل و نقل و درگاه خود به دسته مقالات آموزش ووکامرس ما مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ