avin-post-img-digits

سیستم ورود و ثبت نام مهمترین قسمت وب سایت شماست ، digits مدرن ترین سیستم ورود و ثبت نام کاربر را در اختیار شما خواهد گذاشت.چنانچه از ورود و ثبت نامی استفاده نکنید که علاوه بر مدرن بودن، آسان باشد.می توانید مشتری ویا کاربران خود را از دست بدهید.

امروزه بیشتر وقت انسان ها با موبایل و تلفن همراه سپری میشه و شاید دقت کرده باشید که سایت های مانند اسنپ دیجی کالا و … برای ورود و ثبت نام کاربران و ثبت سفارش از روش ارسال پیام کوتاه و رمز یکبار مصرف استفاده میکنند.

دیجیتس

روش های ورود و ثبت نام افزونه digits


درحالت عادی اگر کاربر قصد ثبت نام در سایت را دارد.باید نام کاربری و یک ایمیل معتبر راوارد کند بعد از تایید ایمیل میتونه وارد سیستم بشه و همیشه باید رمز خودشو خفظ باشه تا بتونه وارد سایت بشه.

اما افزونه digitsباعث میشه سیستمی را در سایت خود داشته باشید تاکاربران بدون نیاز به وارد کردن ایمیل و رمز، تنها با وارد کردن شماره تلفن خود وارد سایت شوندو ثبت نام یا خرید کنند.

البته لازم به ذکره اگه بخواهید هم میتونید هم چنان تنظیمات مربوط به ایمیل و رمز را داشته باشید.

بدون وارد کردن ایمیل

بدون وارد کردن پسورد

OTP چیست؟

OTP اصطلاحا رمز عبور یکبار مصرف است. و در مناطق مختلف جهان به عنوان رمز عبور پیامکی (SMS)، شناخته می شود.لازم به ذکر است این پیامک ها نامحدود و رایگان ارسال خواهند شد.

digitsبه تجربه افزایش میزان کاربران سایت ها را باعث شده،زیرا کاربران را از فرایندزمانبر و خسته کننده تایید ایمیل دور کرده و همین طور هر کابر با هر سطح از معلومات و توانایی امکان ثبت نام در سایت و خرید را خواهد داشت.

ویژگی های افزونه digits

ارسال نامحدود پیامک

ارسال رایگان پیامک

فوری و ایمن

بروز رسانی های رایگان

امکان اتصال با ایمیل و رمز پابرجا برای کاربان قدیمی

بی نیاز از کدنویسی


برای نصب و فعالسازی افزونه digits پس از دانلود به مقاله نصب افزونه هادر یک دقیقه مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ