تعیین تاریخ و زمان تحویل کالا در ووکامرس

یکی از راه هایی که به مشتری اعتماد خاطر تحویل مرسوله خود را می دهد امکان انتخاب تاریخ و زمان تحویل کالا توسط اوست.هم چنین می توان از فهرست های تحت عنوان راهنما های ویژه در این زمینه برای مشتری استفاده کرد.توی این مقاله پلاگین مورد نظر برای ایجاد این امکان را به همراه آموزش تنظیمات آن توضیح خواهیم داد.

افزونه تعیین تاریخ و زمان تحویل کالا WooCommerce Delivery Date Time

افزونه تعیین تاریخ و زمان تحویل کالا WooCommerce Delivery Date Time

مدیر فروشگاه همچنین می تواند تاریخ تحویل ،را از صفحه سفارش جداگانه کنترل کند. مدیر فروشگاه می تواند در صورت نیاز تاریخ تحویل را تغییر دهد و همچنین می تواند از طریق ایمیل به کاربر اطلاع دهد. 

تنظیم افزونه هایی که زمان تحویل کالا را دریافت میکنند، آسان است.اگر می خواهید امکانات خوبی در اختیار مشتری قرار دهید ارسال کالا در هر بازه زمانی روز و تاریخ که مشتری تعیین می کندبسیار گزینه مطلوبی است که ما برای استفاده از این امکان افزونه های زیر را معرفی کرده و پیشنهاد می دهیم.

 زمان تحویل کالا

ویژگی های افزونه تعیین تاریخ و زمان تحویل کالا WooCommerce Delivery Date Time

این افزونه یکی از بهترین افزونه های انتخاب تاریخ و زمان تحویل کالا می باشد که علاوه بر دارا بودن کلیه ویژگی های سایر افز.نه های تعیین زمان تحویل کالا دارای ویژگی های متمایز کننده زیر نیز می باشد.

یک برگه برای کنترل همه تحویل ها

این افزونه دارای یک برگه گزارشات تحویل است که می توانید کلیه تحویلات خود را کنترل کنید ، شامل آدرس صورتحساب ، آدرس حمل و نقل ، جزئیات محصول سفارش داده شده و غیره.سفارشات بر اساس تاریخ و زمان تحویل مشخص شده مشتری به صورت خودکار به ترتیب صعودی طبقه بندی می شوند.

کنترل همه تحویل ها
تقویم تحویل

تقویم تحویل

این جالبترین ویژگی این افزونه است. می توانید سفارشات تحویل داده شده رادر نمای تقویم مشاهده کنید. همچنین ، می توانید مقدار محصول را در نمای تقویم مشاهده کنید.

این افزونه از سایت مرجع دارای تقویمی است که زبان های مختلفی از جمله فارسی را پشتیبانی کرده و می توانید زبان مورد نظر خود را برای تقویم انتخاب کنید تا مشتری شما تاریخ را با سهولت بیشتری انتخاب کند.

تقویم تحویل

زمان بسته شدن فروشگاه

می توانید زمان مشخصی را به عنوان زمان بسته شدن فروشگاه اختصاص دهید. پس از گذشت زمان ، هیچ کس نمی تواند روز جاری را به عنوان تاریخ تحویل انتخاب کند.

زمان

از دیگر افزونه ها در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد.که با کلیک بر هر افزونه می توانید آن را دانلود و استفاده نمائید.

افزونه زمان تحویل کالای ووکامرس نسخه فارسی

لازم به ذکر است افزونه های بالا از سایت مرجع و به زبان انگلیسی می باشند.شما میتوانید نسخه فارسی افزونه تعیین تاریخ و زمان تحویل مشابه دیجی کالا را بر اساس موقعیت ایران و برای فروشگاه های داخلی از اینجا دانلود کنید.و طبق بلاگ نصب و فعالسازی در 1 دقیقه آن را فعال نمایید.

برخی ویژگی‌های افزونه زمان تحویل کالای ووکامرس

نصب افزونه فارسی woocommerce delivery time نیازمند وجود افزونه ووکامرس و ووکامرس فارسی است. پس از فعال‌سازی آن گزینه‌ای با عنوان ” تنظیمات زمان تحویل کالا” در زیرمنوی ووکامرس رو به رو خواهید شد که مربوط به تنظیمات ساده افزونه است.

تصاویری از محیط تنظیمات افزونه فارسی woocommerce delivery time

تنظیمات افزونه فارسی woocommerce delivery time

در بخش تنظیمات با گزینه ای با عنوان وضعیت سفارش بعد از پرداخت رو به رو خواهید شد.در واقع تنظیم کردن این بخش جهت عملکرد صحیح تعداد پیک در هر بازه ی زمانی و رزرو هر بازه ی زمانی قرار داده شده است.

تنظیمات روز و ساعت و تاریخ برای ارسال محصول

تنظیمات روز و ساعت و تاریخ برای ارسال محصول

برای ویرایش و اعمال تنظیمات حرفه ای تر و کامل تر در زمینه های مختلف ووکامرس، تنظیم شرایط حمل و نقل و تنظیم درگاه به دسته مقالات آموزش ووکامرس ما مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ