avin-post-img-site

به نظرتون اگه برای کسب و کارهامون در سال های اخیر وب سایت طراحی نکنیم چه بلایی بر سر آنها میاد؟اصلا داشتن وب سایت چه کمکی به کسب و کار ما میکند. و چرا باید وب سایت داشت؟

کسب و کار های سنتی و محدود به مکان خاص همواره مشتریان کم تری خواهند داشت ضمن اینکه در عصر تکنولوژی بهترین وسیله تبلیغ کسب و کار شما به دیگران حضور در فضای مجازی و ساخت سایت است.

چرا امروزه هر کسب و کاری باید سایت داشته باشد؟

مطمئنن بازاری به بزرگی گوگل و فضای مجازی مشتری بیشتری برای کسب و کار شما فراهم خواهد کرد تا مغازه سنتی خودتان!

طراحی سایت

اهمیت فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار شما

همه ما با دنیای اینترنت سر و کار داریم و ترجیح میدیم از فروشگاه های بزرگ خرید کنیم.ترجیح میدهیم بدون بودن ساعت ها در ترافیک و هوای آلوده و صرف وقت، با اندکی جستجو خرید خود را انجام دهیم.

روش کم درامدو منسوخ

روش مدرن و پر درآمد

فروش قدیمی
فروش مدرن و پر درآمد

یکی از مهم ترین ویژگی ها اینترنت این است که می تواند به شما خدمات آنلاین تحویل دهد. خوب این خدمات آنلاین یعنی چه؟

اجازه دهید این موضوع را با مال برایتان توضیح دهیم. زماینکه شما وارد فروشگاه و مغازهای می شوید کمی گشت زده و آنچه که مورد پسند شما بوده است را خریداری می کنید. فروشنده برای اینکه بتواند مشتری خود را حفظ نماید در بسته خریداری شده بود کارت فروشگاه خود را که در آن شماره و آدرس صفحات مجازی درج شده است قرار میدهد.

شما وقتی که با دیدن آدرس سایت یا پیج اینستاگرام فروشگاه بتوانید به اطلاعات دیگری از فروشگاه دسترسی داشته باشید بدون شک آن را در تلفن همراه خود ثبت خواهید کرد و زماینکه با محصول جدید که مورد نیازتان می باشد در صفحه اینستاگرام فروشگاه مورد نظر مواجه شوید به جای اینکه بخواهید حضوری برای خرید اقدام کنید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و آن را درب منزل یا محل کار خود دریافت خواهید کرد.

خب حال تصور کنید که شما صاحب آن فروشگاه هستید نه یک مشتری، به نظرتان اگر تنها از طریق فروش حضوری می خواستید جذب مشتری کنید به اندازه ای که دردنیای مجازی و اینترنت مشتری جذب کرده اید موفق می بودید؟!

طراحی سایت

شما با طراحی سایت و فعالیت در شبکه های مجازی یک پُل ارتباطی بزرگ برای خود به وجود آورده اید تا بتوانید به کسب و کارتان رونق دهید.

اما این پایان راه نیست. بلکه باید بگوییم کار شما تازه شروع شده است. راه اندازی فروشگاه اینترنتی به همین سادگی ها هم نیست. اگر می خواهید در دنیای اینترنت به وموفقیت دست پیدا کنید افراد زیادی هستند که امروزه وارد دنیای طراحی سایت شده اند. همواره در انتخاب گروه و افرادی که طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به آنها می سپاریددقت کنید.هر لحظه که می گذرد به اهمیت فروشگاه های اینترنتی در دنیای مجازی افزوده میشود.

دلایل مهم داشتن فروشگاه اینترنتی

  • تبلیغاتی که شما در سایت ها و دنیای اینترنت انجام می دهید به مراتب کم هزینه تر از روش های سنتی قدیمی( تبلیغات در تلویزیون) می باشد.
  • در دنیای اینترنت گسترده گی بیشتری برای تبلیغات وجود دارد.
  • به کمک سایت و منتشر کردن مطالب مرتبط( تولید محتوا) می توانید پاسخگوی سوالات مشتریان خود باشید.
  • با راه اندازی وبسایت می توانید با مشتریان خود ارتباط بیشتری برقرار کرده و حتی آموزش هایی را در جهت استفاده از خدمات و محصولاتتان دراختیار آن ها قرار دهید
  • بدون شک امکان خرید از مغازههای بزرگ در مرکز شهر برای همه افراد جامعه وجود ندارد اما در مورد گوگل اینگونه نیست. چرا که کاربران باتوجه به بودجه ای که دارند در دنیای اینترنت به دنبال هدف خود می گردند و با پیگیری مداوم به آنچه که میخواهند دست پیدا میکنند.
  • شما با پشتیبانی 24 ساعته که به مشتریان خود می دهید کاری خواهید کرد که اعتماد آنها به شما بیشتر شده و از این طریق مشتریان بیشتر دیگری را جذب نمایید.
  • هم چنین این امکان را می دهد که علاوه بر راه های موجود برای ارائه خدمات به مشتریان از طریق اینترنت و به صورت آنلاین نیز کار و کسب درآمد کرد.

اگه هنوز برای کسب و کار خودتون سایت ندارید قدم به قدم ما بهتون یاد میدهیم که چطور خودتون بهترین سایت را به آسانی داشته باشید بدون نیاز به هیچ شخص دیگر.

برای شروع وارد 10 قدم راه اندازی وب سایت شوید.

و برای آشنایی با سایر اصول اولیه راه اندازی فروشگاه های اینترنتی به دسته مقالات فروشگاه آنلاین مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال پاسخ